HAKKIMIZDA
ETKİN ÇÖZÜMLER
MUTLU MÜŞTERİLER
Neva Ailesi
  Global bir marka olma yolundaki hedeflerimiz doğrultusunda; kendini yenileyen, hiç durmadan çalışan genç ve dinamik bir ekip ruhu ile ilerliyoruz. Neva Kurumsal Reklam Çözümleri birçok pazarlama, tasarım ve reklam hizmetleri sunmaktadır. Etkin iş çözümlerimiz ile sizelere geniş bir yelpaze sunuyoruz. Müşterilerimizin hitab ettiği hedef kitlenin onlara ilgisini sürdürecek çalışmaları onların adına tasarlıyoruz. Firmamız Müşterilerinin isteklerine en iyi şekilde odaklanarak istekler doğrultusunda mümkün olan en iyi somut sonuçları getirmek birincil görevlerindendir.
NELER YAPIYORUZ?

Görsel Tasarım

Herkesin gördüğünü görüp, hiç kimsenin düşünmediğini düşünerek, yeni ve sıra dışı çözümler üretiyoruz.
Web Tasarım

Çalıştığımız markalara ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış, güncel, tasarım trendlerine uygun, ziyaretçilerin ilgisini çeken, erişilebilirlik ve kullanım kolaylığı en üst düzeyde çözümler üretiyoruz.
Sosyal Medya

Yaratıcı ekibimiz, hedef kitleniz ile bağlantı kurmanız, satışlarınızı arttırmanız, farkındalık yaratmanız için son trendlere ve gündeme uygun sıra dışı çözümler üreterek, ölçülebilir katılım ve büyüme sağlar.
Marka Yönetimi

Tüketicinin zihninde marka ancak iyi bir pazarlama stratejisiyle oluşur.
Biz; markanızın Pazar içindeki konumu, rekabet koşulları ve hedef kitlenin ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri ile marka arasında iletişim planını hazırlar ve uygularız.
Tanıtım Filmi

Prodüksiyon ekibimiz, her proje için kapsamlı bir keşif ve değerlendirme süreciyle müşterilerin nasıl tepkiler vereceklerini belirlemek amacıyla çalışmalara başlamaktadır. Bu süreçte elde edilen bilgiler, en uygun materyaller ile tüketicinin ihtiyaçları ile ilişkilendirilir. Bu bilgiler son derece yaratıcı, etkili, canlı video ve animasyonlar üretmemize olanak sağlar.